Flipagram na Komputer

Flipagram na Komputer

Flipagram na komputerFlipagram na komputer jest aplikacja, która przynosi chwilę do życia z prostym cięciem ekranem. Flipagram na komputer jest numerem jeden aplikacja dla krótkich filmów fabularnych można podobają, więc zanim go wypróbować, oto kilka cech może się okazać interesujące.

Ale zanim to pozwól mi wspomnieć, że ta aplikacja jest dla smartfonów głównie choć można go używać na komputerze, jak również. W szerszym ekranie masz lepszy widok na to, co chcesz zrobić, co sprawia, że ​​doświadczenie to tym bardziej interesujące.

Flipagram para PC masz możliwość krótkiego filmu reżysera filmowego. W 3 prostych krokach można zrobić fajną historię dla świata, aby zobaczyć. Wybierz zdjęcia z galerii, stworzyć historię za pomocą muzyki, zdjęć i tekstu, a następnie zakończyć przesyłając swoje dzieło do mediów społecznościowych i gotowe. Jak to?

Proste jak ciasto nie? Kto nie lubi ciasto? Jeszcze lepiej! Kto nie lubi podejmowania arcydzieło od kilku zdjęć?

Flipagram Indir na komputer jest wyposażony w 15 różnych stylach i umysł dmuchanie filtrów można użyć do tworzenia “Vines”. Dzięki temu produktowi można uzyskać komentarze i stóp oraz wprowadzenie nowych hashtags w mediach społecznościowych, takich jak – “Facebook”, “Twitter”, “Instagram”, lub Flipagram Online Wspólnoty.

Zawsze chciał szokować świat czegoś prostego, a jednocześnie unikalny? Flipagram na komputer jest właśnie dla Ciebie, dostępna również dla smartfonów i tabletów.